GRID LEGENDS PS5 PL Powiększ do pełnego rozmiaru

GRID LEGENDS XONE/XSX PL

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

Dostępność: MAMY 24H

Cena sugerowana : 239.99 zł

Twoja cena: 109,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 

 

GRID Legends* to emocjonujące i przepełnione adrenaliną wyścigi koło w koło na całym świecie. Stwórz wymarzone wyścigi, weź udział w wyścigach wieloosobowych, stań się częścią wirtualnej historii i przeżywaj sensacyjne wyścigi.

Walcz o pozycję. W pełni wykorzystaj potencjał legendarnych samochodów. Poczuj niesamowitą prędkość. Pokonaj wroga na torze. Walcz ze znajomymi i nie pozwól, aby o tobie zapomniano!

o Graj wspólnie z maksymalnie 21 znajomymi, również w ramach rozgrywki międzyplatformowej, w najbardziej społecznościowej edycji GRID w historii i zasiej chaos na torach.
o Twórz wyścigowe wspomnienia, korzystając z ogromnego wyboru samochodów, ścigając się w nowych lokalizacjach takich jak Londyn czy Moskwa i zyskaj wrogów na torze.
o Użyj kreatora wyścigów, aby tworzyć ekscytujące, przepełnione adrenaliną wyścigi, które doprowadzą znajomych do łez, uwzględniając tryby takie jak Eliminacja, elektryzujące wyścigi Przyspieszenie i Drift. Chcesz się ścigać hipersamochodami z ciężarówkami? Nic nie stoi na przeszkodzie!
o Stań się częścią wyjątkowego wirtualnego widowiska w ramach walki o chwałę – trybu Driven to Glory lub weź udział w największym do tej pory trybie kariery, który obejmuje setki ekscytujących wydarzeń.

GRID Legends wykorzystuje usługę Xbox Smart Delivery, umożliwiając dostęp do gry zarówno na platformie Xbox One, jak i Xbox Series X|S. Support.xbox.com

*OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM www.ea.com/pl-pl/legal.

© 2021 Electronic Arts Inc. GRID i Codemasters są znakami towarowymi Electronic Arts Inc.


 

Napisz swoją recenzję

GRID LEGENDS XONE/XSX PL

GRID LEGENDS XONE/XSX PL

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty