Temtem PS5 Powiększ do pełnego rozmiaru

Premiera gry, już za:

Temtem XSX

Dostępność: PREORDER

Data premiery: 2022-09-06

Twoja cena: 219,99 zł

Dodaj do listy życzeń

TEMTEM TO KOLEKCJONERSKIE MMO, O KTÓRE PROSIŁ CAŁY FANDOM!

Gra wymaga do działania ciągłego połączenia z internetem (w przypadku PlayStation dodatkowo aktywne członkowsko w PlayStation Plus).

Do wydania fizycznego dołączony jest kupon z kodem na Temtem Plus (o wartości 19,99€). Temtem Plus otwiera nowe, wygodne funkcje w grze Temtem, dając ci większą elastyczność w dążeniu do zostania najlepszym treserem! Dzięki Temtem Plus odblokujesz następujące rozszerzone funkcje:

o Czat: Nieograniczony dostęp do globalnego czatu, ułatwiający znalezienie najlepszych ofert handlowych i idealnego partnera do wspólnej przygody.

o Handel: Nieograniczone korzystanie z funkcji handlu w grze oraz dostęp do domu handlowego, który umożliwia sprawdzanie globalnych aukcji.

o Magazynowanie: Zwiększ pojemność Temdecku, dzięki czemu możesz przechowywać do 600 różnych Temtemów.

Poszukaj przygody na uroczym Airborne Archipelago wraz z drużyną Temtem. Złap każdego Temtema, walcz z innymi treserami, dostosuj swój dom, dołącz do przygody przyjaciela lub odkryj dynamiczny świat online.

Każde dziecko marzy o tym, by zostać poskramiaczem Temtemów, odkryć sześć wysp Archipelagu, poznawać nowe gatunki i nawiązywać przyjaźnie. Teraz twoja kolej, aby wyruszyć na epicką przygodę i spełnić te marzenia.

Łap nowe Temtemy na pływających wyspach Omninesii, walcz z innymi poskramiaczami na piaszczystych plażach Deniz lub handluj z przyjaciółmi na pokrytych popiołem polach Tucmy. Pokonaj irytujący klan Belsoto i zakończ jego spisek, aby zapanować nad Archipelagiem. Pokonaj wszystkich ośmiu liderów Dojo i zostań najlepszym treserem Temtemów!

Przemierzaj świat dla wielu graczy wraz ze swoimi przyjaciółmi lub poznaj nowych po drodze. Walczcie, handlujcie i zbierajcie razem w ciągle zmieniającym się świecie.

Cechy gry:

· Kampania fabularna: Podróżuj przez sześć żyjących wysp i rozpocznij przygodę poskramiacza Temtemów, walcząc przeciwko złemu Klanowi Belsoto.

· Świat online: Dni samotnych podróży dobiegły końca; Temtem to MMO, w którym treserzy z całego świata mogą dołączyć do gry, a ty będziesz mógł zobaczyć ich wokół siebie, przeżywających przygodę razem z tobą i walczących o tytuł najlepszego poskramiacza Temtemów.

· Przygoda w trybie kooperacji: W każdej chwili będziesz mógł połączyć siły z przyjacielem i wspólnie dążyć do osiągnięcia kolejnego celu. Łap nowe Temtemy, ukończ Trasę lub zmierz się z Przywódcą Temtemów - a wszystko to walcząc u boku swojego przyjaciela w podwójnych bitwach!

· Mieszkania: Kup swój własny dom w Atoll Row i urządzaj go po swojemu. Kup nowe meble, pokoloruj ściany i już możesz zapraszać do niego przyjaciół!

· Dostosuj się: Dostosuj swoją postać, aby wyróżnić się z tłumu i zdobyć nowe przedmioty kosmetyczne podczas walki z innymi treserami. Wybierz głupi kapelusz, wygodną bluzę, spodnie i już możesz ruszać w drogę! A może wolisz wcielić się w postać swojego ulubionego Temtema?

· Rywalizacja: Zacznij od wybrania 8 Temtemów, po czym rozpocznie się faza wybierania i banowania. Na zmianę z rywalem wybierajcie swoje Temtemy i blokujcie jego. Gdy wszystkie decyzje zostaną podjęte i wszystkie tury zakończone, będziesz miał do dyspozycji oddział 5 Temtemów i rozpocznie się bitwa.

 

Napisz swoją recenzję

Temtem XSX

Temtem XSX

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty