Wysyłka przesyłek w konsoleigry.pl :List polecony priorytetowy - 9.99 zł

Czas dostawy - 1-2 dni robocze.

By zapewnić Państwu szybką dostawę zamówionych produktów,
wszystkie przesyłki nadawane są w trybie priorytetowym.

 


Paczkomaty 24/7 - 11,99 zł

Czas dostawy - 1-3 dni robocze.

Odbierz swoją paczkę w jednym z 1000 paczkomatów na terenie całego kraju.
Dzięki paczkomatom odbierzesz swoją przesyłkę w dogodnym dla Ciebie momencie.


Działają one 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. 


Kurier GLS - 14,99 zł / Pobranie - 19,99 zł

Doręczanie przesyłek do firm w ciągu 24 godzin (w kolejnym dniu roboczym po nadaniu) w godzinach 9 - 17.
Osoby pracujące lub prowadzące działalność mogą podać adres do pracy jeżeli mogą odebrać przesyłkę w czasie pracy.
Doręczanie przesyłek do odbiorców prywatnych to zazwyczaj 1 dzień roboczy.


Jeżeli odbiorca chce otrzymać przesyłkę szybciej to proponujemy podać adres doręczenia do pracy.
Prosimy pamiętać, że doręczenia do firm są realizowane tylko w godz. 9-17 (!).

 


Doręczenie przesyłki

Nasza firma realizuje zamówienia za pośrednictwem firm kurierskich GLS.

Standardowe doręczenie paczki GLS

W idealnej sytuacji paczka jest dostarczona do Ciebie osobiście. Następnie potwierdzasz jej odbiór poprzez złożenie podpisu na skanerze ręcznym kuriera GLS. Inny członek Twojej rodziny lub gospodarstwa domowego może również odebrać przesyłkę w Twoim imieniu.

Jeśli nikogo nie ma w domu

W przypadku, gdy nie możesz osobiście odebrać przesyłki, masz możliwość wyrażenia zgody na doręczenie jej przez GLS do zaufanego sąsiada. Jeśli ani Ty, ani on nie możecie odebrać paczki (i nie zostały wykupione do niej żadne usługi dodatkowe, np.: pobranie), GLS pozostawi ją w najbliższym punkcie ParcelShop – jeżeli znajduje się on w pobliżu. Paczka może zostać odebrana w ciągu następnych dziewięciu dni roboczych. Możesz sprawdzić, czy jest już gotowa do odbioru z punktu ParcelShop za pomocą narzędzia online - Track&Trace.

Przejdź do śledzenia paczek kuriera GLS

Jeżeli doręczenie nie doszło do skutku, nawet do sąsiedztwa lub pobliskiego punktu ParcelShop - GLS zabierze paczkę 
z powrotem do filii (centrum dystrybucyjnego) i podejmie drugą próbę dostawy w kolejnym dniu roboczym.

 

Wybieraj i wpływaj na doręczenie zgodnie ze swoimi potrzebami, zarówno przed nadaniem paczki, jak i wtedy, gdy ona już do Ciebie jedzie. GLS oferuje wiele różnych opcji doręczenia, dzięki czemu zamówione towary otrzymasz szybko i bez problemów.

Z wyboru preferowanej opcji dostawy możesz skorzystać, gdy tylko otrzymasz od GLS wiadomość e-mail z informacjami o paczce. Dowiesz się z niej także o tym, kiedy Twoje zamówienie prawdopodobnie do Ciebie dotrze wraz z trzygodzinnym oknem czasowym . Dzięki temu będziesz wiedział, czy tego dnia ktoś będzie mógł odebrać przesyłkę.

Jeśli to niemożliwe, wystarczy, że wykonasz kilka prostych czynności: klikniesz na link w e-mailu I przejdziesz bezpośrednio na stronę z opcjami doręczenia dla Twojej paczki.


Opcje dostawy w skrócie:

  • Doręczenie do punktu odbioru ParcelShop
  • Doręczenie na nowy adres
  • Zmiana daty dostawy
  • Odbiór własny w oddziale GLS
  • Odmowa przyjęcia

 


Powyższe informacje podajemy w oparciu o regulaminy tych przewoźników i nie stanowią one pełnej i wyczerpującej infomacji na temat warunków doręczania przesyłek. W przypadku wątpliwości prosimy o zapoznanie się z tymi regulaminami. Nie ponosimy odpowiedzialnosci za opóźnienia w doręczeniach przesyłek kurierskich. Prosimy o składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem w szczególności w przypadku występowania utrudnień w ruchu drogowym związanych z warunkami pogodowymi oraz w okresach przedświątecznych!

 


Zwroty:

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r.
Klienci, którzy dokonali zakupu produktu w sklepie internetowym Konsoleigry.pl, mają prawo zwrócić go w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu. "Na podstawie art.7. ust.1 ustawy z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22 z 2000r. Poz. 271) konsument, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usług - od dnia jej zawarcia, składając stosowne oświadczenie na piśmie. Prawo odstąpienia od umowy na podstawie powołanego przepisu nie przysługuje konsumentowi, który wyraził zgodę na rozpoczęcie świadczenia usług przed upływem 14 dni od zawarcia umowy. Produkty zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po usunięciu oryginalnego opakowania lub ewentualnych zabezpieczeń (nagrania audio, programy komputerowe)."

2. Podstawą dokonania zwrotu towaru jest oryginał dowodu zakupu, czyli oryginał paragonu kasowego lub faktury VAT.

3. Aby dokonać zwrotu nieużywany towar w oryginalnym, kompletnym opakowaniu należy dostarczyć na adres sklepu: Konsoleigry.pl ul.Konopnickiej 1c 05-410 Józefów

4. Pieniądze - w wysokości 100% wartości towaru będą zwrócone przelewem na rachunek bankowy klienta. Koszt dostarczenia przesyłki do sklepu nie podlega zwrotowi.