Bloober Team po bardzo udanych grach "Layers of Fear" i "Observer" nawiązuje do amerykańskiego horroru filmowego z 1999 roku "Blair Witch Project", stylizowanego na paradokument.

 

Blair Witch to pierwszoosobowy horror psychologiczny z rozbudowaną fabułą, zakorzeniony w tradycji kultowej serii filmów o tym samym tytule.

 

E3 ANNOUNCEMENT

“Blair Witch weaves a fresh, frightening tale, complete with shaky camcorder footage, atmospheric environments, and the sort of imagery that will take up permanent residence in your nightmares.’’ - Rotten Tomatoes

 

Masz nerwy ze stali oraz umiesz zachować zimną krew?

Blair Witch las 

 

Przeżyj na własnej skórze, jak strach odbija się na umyśle!

Cała akcja trwa w 1996 roku. Wcielamy się w Ellisa – byłego glinę z niełatwą przeszłością, który mając u boku jedynie swojego wiernego psa, Bulleta, dołącza do śledztwa zniknięcia małego chłopca w lesie Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland.

 Blair Witch las

Im bardziej przeczesujemy las tym bardziej zwykłe policyjne śledztwo przeradza się w koszmar w którym mierzymy się ze strachem, lękiem oraz tajemniczą istotą przebywającą w lesie - wiedźmą z Blair. Twórcy gry jasno mówią - nie spodziewajcie się scen prosto z filmu, ponieważ tworzą własną opowieść, która jest równie mroczna i dziwna jak film. Spanikowani biegamy po lesie, nie wiedząc czy uciekamy przed potworami bądź wytworami własnej wyobraźni.

 

 Blair Witch

 Nagrania na kamkorderze odgrywają bardzo dużą role w grze. Dają Nam zobaczyć okropne rzeczy związane z wiedźma z Blair oraz tworzą niezwykłą mroczną atmosferę. Im dalej szukamy poszlak tym bardziej towarzyszyć nam będzie gęsia skórka.


Blair Witch trafia do sprzedaży we wrześniu 2019 i można już zamawiać na : http://bit.ly/blairwitchkig