O NAS  

                          

Jesteśmy polską firmą, która już od 2008 roku stara się dostarczyć Państwu wszystko, co najlepsze i najciekawsze w świecie elektronicznej rozrywki.

 

Firma Konsoleigry.pl posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży detalicznej gier, konsol oraz szerokiej gamy akcesoriów. Konsekwentny rozwój naszej firmy pozwolił na przestrzeni kilku lat osiągnąć mocną pozycję na rynku elektronicznej rozrywki. Dzięki wysokim rabatom i upustom u naszych dostawców możemy zaoferować Państwu najlepszy towar po najniższych cenach.

 

Od lat współpracujemy z tymi samymi dostawcami, co pozwala zachować nam wysoką jakość sprzedawanych towarów. Jesteśmy także na bieżąco z wszystkimi nowinkami na rynku konsol. Możemy poszczycić się największym w Polsce wyborem akcesoriów, a fachowy personel naszej firmy zapewnia szybką i sprawną obsługę. Towar, który oferujemy, pochodzi bezpośrednio od oficjalnych polskich dystrybutorów.

 

Obok szerokiego asortymentu gier i akcesoriów naszym atutem jest również szeroka wiedza o konsolach i grach z każdej epoki. :) Wieloletnie doświadczenie oraz solidność wykonywanych usług daje gwarancję spełnienia potrzeb i wymagań Klientów na wysokim poziomie. Nasza strona internetowa jest systematycznie odświeżana o nowe produkty. Staramy się zaskakiwać naszych Klientów coraz to nowymi, tylko u nas dostępnymi artykułami.

 

Zapraszamy do częstych odwiedzin.