Program lojalnościowy sklepu konsoleigry.pl

Program lojalnościowy to unikalna i stała forma promocji dla klientów naszego sklepu. Polega on na zbieraniu punktów przy zakupie produktów w naszym sklepie. Powstał on z myślą o naszych lojalnych klientach, aby odwdzięczyć się stałym systemem rabatowym.

Jak to działa?

Program lojalnościowy przeznaczony jest dla zarejestrowanych Klientów sklepu i polega na zbieraniu punktów za zakupy produktów. Po każdym zakończonym zakupie na Twoje konto zostanie dodana określona ilość punktowa. Oznacza to w skrócie, że zawsze po dokonanym zakupie część kwoty wraca do Ciebie w postaci punktów do wykorzystania jako rabat.

Informacje o punktach

Na karcie każego produktu znajdziesz informacje o dokładnej ilości punktów jakie otrzymasz po dokonaniu zakupu. Za każde wydane 10 złotych przy danym zamówieniu otrzymasz 1 punkt. Poniżej przygotowaliśmy również przelicznik punktów.

 

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Czy zbierane punkty mają datę ważności ?

Nie. Dopóki punkty nie zostaną przez Ciebie wydane pozostaną na Twoim koncie.

Czy jest limit do opłacenia zamówienia punktami ?

Punktami można opłacić każdą wartość zamówienia.

Czy punktami można płacić za wszystkie, czy tylko wybrane produkty ?

Zebranymi punktami można płacić za wszystkie produkty dostępne w asortymencie sklepu. Jedynie nie skorzystamy z nich w przypadku jednoczesnego wykorzystania kuponu rabatowego w danym zamówieniu.

Jak zapłacić punktami ?

Należy zalogować się na swoje konto i zamienić punkty lojalnościowe na kod rabatowy, który będzie można wporwadzić w trakcie procesu zamówienia.

Czy punktami można płacić od razu ?

Niestety nie. Ponieważ jako sklep dajemy gwarancję zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni, otrzymanymi punktami lub wygenerowanym kuponem rabatowym można płacić dopiero po tym okresie.

Zabrakło mi punktów do produktu który chcę kupić.

To nie problem. Nie musisz posiadać pełnej ilości punktów. Możesz za niego zapłacić częściowo punktami, a częściowo pieniędzmi.