Sprzedaż ratalna w sklepie Konsoleigry.pl  jest dostepna za pomocą systemu Pay U.

Jest to nowe rozwiązanie upraszczające zakup towarów na raty w Internecie. Cała procedura odbywa się online. Nie musisz czekać na kuriera i podpisywać papierowej umowy.

 

Jak to działa?

Cała procedura to tylko kilka kroków, a decyzję otrzymasz nawet w 15 minut.1. Wybierz produkty. Wartość Twoich zakupów musi się mieścić w przedziale 300 zł – 20 000 zł.

2. Wybierz Raty PayU. Zdecyduj, na ile rat chcesz rozłożyć płatność.

3. Wypełnij wniosek. Zaczekaj kilkanaście minut na odpowiedź i potwierdź dane.To Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć płatność.Przyznanie pożyczki uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez pożyczkodawcę. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Przykład reprezentatywny:

całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł (bez kredytowanych kosztów), RRSO: 22,36%, oprocentowanie stałe 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1100 zł, całkowity koszt : 100 zł (w tym: prowizja: 65,00 zł, odsetki: 35 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 11 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty: wg stanu na 15 maja 2015 r.

Podmiotem udzielającym pożyczki określanej jako Raty PayU jest Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu jest podmiotem pośredniczącym pomiędzy pożyczkobiorcą a Bankiem. Umowa o pożyczkę zostaje zawarta pomiędzy pożyczkobiorcą a Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty i warunki udzielania pożyczki określanej jako Raty PayU znajdują się na http://payu.pl/payu-raty-dla-ciebie.