dyinglight2

CENEGA DYSTRYBUTOREM GIER FIRMY TECHLAND W POLSCE

Obie firmy łączą doświadczenie na polskim rynku w ramach dystrybucji Dying Light 2

 

“Cieszymy się bardzo z rozpoczęcia współpracy. Twórcy Dying Light to niezwykle utalentowany zespół i możliwość dystrybucji oczekiwanej, najnowszej części gry w kraju, z którego ta marka pochodzi, to dla nas zaszczyt i powód do zwiększonych wysiłków. A jako gracze już nie możemy doczekać się premiery Dying Light 2.” - powiedział Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A. 

 DYINGLIGHT2


"Dying Light 2 to ambitna kontynuacja bestsellera, w której gracze powracają do post-apokaliptycznego świata, gdzie ludzkość została zdziesiątkowana przez zarażonych. Tytuł przedstawia jedyną w swoim rodzaju postapokaliptyczną wizję Nowych Wieków Ciemnych. To ponura i bezlitosna rzeczywistość, w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, lecz także ludzie, którzy cofnęli się mentalnie do średniowiecza. W tym umierającym świecie tylko przytomność umysłu, nieprzeciętne umiejętności parkourowe i biegłość w walce pozwolą Ci przetrwać do świtu. Będziesz musiał podejmować trudne decyzje i zobaczysz na własne oczy ich wielowymiarowy wpływ na Miasto, którego los spoczywa w Twoich rękach.

 

DYINGLIGHT2

Wcielasz się w Aidena Caldwella, zarażonego ocaleńca. W tym niebezpiecznym świecie Twoja nieprzeciętna zwinność i biegłość w walce są bezcennymi atutami. Potrafisz dokonać rzeczy niemożliwych dla innych. Badasz miejsca, do których inni nie odważą się zapuścić. Możesz odmienić tę umierającą metropolię. Los Miasta leży w twoich rękach.

 

Dying Light 2, napędzany przez C-Engine, autorski silnik nowej generacji firmy Techland, zostanie wydany w opcji pudełkowej, polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na Xbox One, PlayStation®4 oraz PC wiosną 2020 roku."

 


Źródło informacji od firmy Cenega S.A.