1. Nowa gra twórców Fallout New Vegas? To wystarczająca rekomendacja, żeby czekać na Outer Worlds. 25 października 2019r. gracze PC, PS4 i XONE i sprawdzą obecną formę Obsidian Entertaiment:

Grę możecie kupić w naszym sklepie: https://bit.ly/2F69EfK

2. Ninja Theory nie próżnuje i zapowiedział swój nowy tytuł - Bleeding Edge. Otwarte testy tego sieciowego PVP mają rozpocząć się jeszcze w czerwcu.

3. Następca świetnej metroidvanii, Ori and the Will of the Wisps  wygląda przepięknie!. Szkoda,że musimy czekać do 11 lutego 2020 roku.

4. Cyberpunk 2077 w końcu ma datę premiery - 16 kwietnia 2020 roku. No to obejrzyjmy jeszcze raz Keanu Reevesa:

Bogatą w dodatki  Edycję Standardową możesz zamówić już dziś: https://bit.ly/2Kgepb5

5. Minecraft z domieszką hack 'n' slash to Minecraft Dungeons - gra ma oferować rozgrywkę do 4 graczy jednocześnie, zarówno online jak i przed jednym ekranem.

6. 20 lat temu w kinach pojawił się Blair Witch Project, który był świeżym powiewem dla gatunku strasznych filmów.  Teraz z legendą marki chce zmierzyć się Bloober Team. 30 sierpnia znowu spotkamy Wiedźmę z Blair:

7. Battletoads zdąży wyjść jeszcze w tym roku? Na to wygląda, Microsoft pokazał w końcu fragment rozgrywki:

8. Wasteland 3 - ostatnia gra Briana Fargo też zawitała na E3. Śnieżne Colorado wygląda całkiem zachęcająco:

9. Microsoft Flight Simulator powraca! Jeszcze nie wiemy kiedy, ale na pewno pojawi się na PC i XONE:

10. Konferencja Microsoft bez Gears of War? Niemożliwe:) Nowe Gears 5 zadebiutują 10 września 2019r. na PC i XONE. Twórcy potwierdzają splitscreen i tryb Hordy! 

11. Kolejne Lego? Kolejne Lego Star Wars? Już w 2020r. poznamy historię klockowatego Luke'a Skywalkera w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

12. Techland odsłania karty - Dying Light 2 pojawi się na rynku wiosną 2020r. Tytułu nie trzeba przedstawiać, po świetnej części pierwszej, czekamy na lepszego w każdym calu następcę:

13. Nowe Dark S... nowy tytuł Form Software, Elden Ring powstaje we współpracy z Georgem R.R. Martinem i wygląda jak ... Dark Souls. Praise the Sun!

14. No i stało się. Nowa generacja konsol wystartuje nie później niż pod koniec 2020 roku razem z Project Scarlett:

15. A jak nowa konsola to i nowy tytuł startowy - Masterchief powraca! Halo Infinite zadebiutuje wraz z nową konsolą Microsoftu: