W trybie fabularnym gracze wcielą się w różne postacie w ich teraźniejszych i przeszłych wersjach. Bohaterowie Mortal Kombat muszą zjednoczyć się, aby stawić czoła armiom Shao Kahna i zakończyć kryzys panujący w teraźniejszości.

Dzisiaj zostały ogłoszone kolejne, grywalne postacie:

  • Cassie Cage, dowódczyni elitarnych Sił Specjalnych oraz córka ikonicznego duetu – Sonyi Blade oraz Johnny'ego Cage'a, zacięcie wykorzystuje swoje umiejętności bojowe aby wygrać każde starcie i dorównać swoim rodzicom. Dodatkowy gameplay z udziałem Cassie Cage ukaże się dzisiaj, 6 marca, o godzinie 18:00, podczas tygodnia Kombat Kast na profilu NetherRealm na Twitchu.
  • Jacqui Briggs, wojowniczka zaprawiona w kixkboxingu i sztukach walki, podąża ścieżką swojego ojca – Jaxa Briggsa – jako agentka Sił Specjalnych. Wierzy, że jej misją jest obrona ziemi oraz rodziny, niezależnie od ryzyka.
  • Erron Black, poszukujący przygód banita. Black jest wyszkolonym rewolwerowcem, w charakterystycznym dla dzikiego zachodu stroju i pracuje dla tych, którzy zapłacą najwięcej za jego usługi.

 

Musicie zobaczyć!