DOSKONAL SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

 

Wykorzystuj Moc, by manipulować otoczeniem, niszczyć przeszkody i zaskoczyć niczego nie podejrzewających wrogów. Tylko pamiętaj – Imperium siedzi Ci na ogonie.

 

OPANUJ WALKĘ MIECZEM ŚWIETLNYM

 

Musisz być lepszy od swoich wrogów, aby przeżyć walkę przeciwko Imperium. Odpieraj nadchodzące ataki, unikaj niebezpieczeństw i wykończ siły Imperium, zanim one wykończą Ciebie.

 

 

ODKRYWAJ NOWE ŚCIEŻKI

 

Kontynuuj szkolenie Jedi i rośnij w siłę, a następnie wróć po własnych śladach, by odnaleźć nowe ścieżki i pokonać przeszkody, które wydawały się niemożliwe do pokonania.

 

 
 

TAJEMNICE MOCY

 

Przemierzaj dzikie, nieokiełznane światy i dawno zapomniane świątynie – wraz z odkrywaniem ich tajemnic twoja więź z Mocą będzie się pogłębiać i wyrażać dzięki nowym mocom oraz zdolnościom.

 

 

 

ZAUFAJ SWOJEMU TOWARZYSZOWI

 

Jeśli w Galaktyce jest ktoś, na kim możesz polegać, to jest to BD-1. Wykorzystuj jego zdolności do przeszukania Twojego otoczenia, znalezienia najszybszej drogi ucieczki lub zregenerowania się po walce.

 

 
 

 

RUSZAJ SIĘ JAK JEDI

 

Dzięki Mocy Twoje odruchy i zwinność zostały ulepszone i pozwalają Ci na skoki, wspinaczkę, pływanie i bieganie po ścianach podczas odkrywania niebezpiecznych terenów.

 

 

 

Informacje z: https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/jedi-fallen-order/about/gameplay-overview