Poznaj nowe możliwości, które daje nowy dodatek do Sims 4. 
 

 

 CHŁOŃ WIEDZĘ

Witamy w Britechester! Rozpocznij nowy rozdział w życiu Twojego Sima. Zapisz się na historyczny Uniwersytet Britechester lub nowoczesny Instytut Foxbury. Mieszkaj w akademiku lub poza kampusem, zwiedzaj Britechester na rowerze, spędzaj czas w klubie studenckim i ucz się w bibliotece. Kibicuj podczas szkolnych wydarzeń i noś szkolne barwy z dumą.

 

chlon wiedze


 UCZ SIĘ Z KLASĄ

Simowie zapisują się na interesujący ich uniwersytet, a potem wybierają zajęcia: biologię, informatykę, historię sztuki czy nawet łotrostwo. Chadzaj na wykłady, pisz prace zaliczeniowe i twórz prezentacje – im więcej nauczy się Twój Sim, tym łatwiej będzie mu rozpocząć karierę nauczyciela, prawnika czy inżyniera. Regularne uczęszczanie na zajęcia albo wagarowanie będą znacząco wpływały na Twoje oceny.

 

ucz sie z klasa

 

 

 SPOTYKAJ SIĘ, ZAPRZYJAŹNIAJ I POZNAWAJ

To od Twojego Sima zależy, jak będzie wyglądało jego uczelniane życie. Może się uczyć całą noc, żeby skończyć pracę domową, albo zrelaksować się i dobrze wyspać. Dzięki aktywnościom, takim jak sok-pong, żonglowanie piłką czy spędzanie czasu ze współlokatorami robienie sobie przerwy jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Twój Sim może dołączyć do organizacji związanych z robotyką, dyskutowaniem, sztuką, lub nawet do tajnego stowarzyszenia. Podczas roku akademickiego Simowie mogą się stać najlepszymi wersjami samych siebie i odkryć, co powinni robić w życiu.

 

spotykaj sie zaprzyjazniaj i poznawaj


 WYRAŹ SWÓJ STUDENCKI STYL

Stwórz swojemu Simowi przytulny pokój w akademiku dzięki wyrażającym jego osobowość dodatkom, takim jak plakaty czy minilodówka. Dowolnie kształtuj jego studencki styl. Ubieraj go w nonszalanckie dresy lub starannie wyprasowane spodnie – zawsze znajdzie się sposób, by zadać szyku i zrobić wrażenie na innych studentach.

 

wyraz swoj styl  


 

 

Źródło: https://www.ea.com/