Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana PC

Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana ukaże się 29 września na komputery osobiste w polskiej (zarówno napisy jak i dźwięk) i angielskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Więcej szczegółów

Dostępność: MAMY 24h

Twoja cena: 124,99 zł

Dodaj do listy życzeńEdycja premierowa gry, do wyczerpania nakładu, będzie dostępna w wersji wzbogaconej (Edycji Limitowanej) o dodatki, przy zachowaniu standardowej ceny. W skład tego wydania wejdą:
Gra na płycie DVD
Unikatowy artbook w twardej oprawie
Soundtrack na CD-Audio oraz w wersji cyfrowej zawierający oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry
Film „Making of…” w wersji cyfrowej


Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana (oryginalnie Stronghold: Warlords), to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii strategii czasu rzeczywistego pod tytułem Twierdza, który został opracowany przez sprawujący pieczę nad serią zespół FireFly Studios. Najnowsza produkcja przenosi graczy po raz pierwszy na Daleki Wschód. Akcja rozpoczyna się w III wieku przed naszą erą, a kończy na początku XIII wieku naszej ery. W grze pojawiają się takie nacje jak: cesarskie Chiny, rządzona przez szogunów Japonia, mongolscy koczownicy oraz plemiona zamieszkujące tereny obecnego Wietnamu.

Oblegaj wielkich chanów, generałów cesarza i shogunów w grze Twierdza: Władcy wojny, kolejnej grze strategicznej o budowaniu zamków od FireFly Studios. Jest to pierwsza gra z serii Twierdza, która odtwarza zamki z Dalekiego Wschodu. Władcy wojny pozwalają na dowodzenie Mongołami, cesarskimi wojownikami czy samurajami podczas oblegania japońskich zamków i chińskich miast. Pokonaj władców znanych z historii korzystając z nowych machin oblężniczych, klasycznych jednostek i całkiem nowej możliwości grania w Twierdzę.

Po raz pierwszy w historii serii, Twierdza: Władcy wojny pozwala graczom rekrutować, ulepszać i dowodzić władcami, którzy są w gestii sztucznej inteligencji na polu bitwy. Każdy władca zwiększa twą waleczność dzięki swoim unikalnym zaletom, charakterowi i ulepszalnym zdolnościom. Wykorzystaj ich w swoim przemyśle, umocnij granice, twórz nowe bronie albo przeprowadź wspólny atak! Każda misja kampanii, potyczka lub gra multiplayer oznacza pewną liczbę władców, którymi możesz dowodzić, wprowadzając nowy rodzaj strategii do gry.

W grze Twierdza: Władcy wojny możesz odtworzyć historię od Chin z III wieku p.n.e. aż do powstania Imperium Mongolskiego w XIII wieku. Zaczynasz w królestwie Âu Lạc w Wietnamie, aby później doświadczyć powstania dynastii Qin, japońskiego szogunatu oraz przybycia Czyngis-chana. Przekonuj kolejnych władców, aby do ciebie dołączyli i zdobywaj inne terytoria przy pomocy lansjerów, łuczników konnych, samurajów oraz drabiniarzy.

Cechy gry:

Dowódź władcami wojny na polach bitew i zwyciężaj, odblokowuj coraz potężniejsze zamki, armie i zdolności
Rekrutuj nowe jednostki takie jak: lansjerzy, samurajowie, łucznicy konni czy drabiniarze
Weź udział w historycznych wydarzeniach od Chin z III wieku p.n.e., poprzez powstanie szogunatu, aż do powstania Imperium mongolskiego
Zetrzyj z powierzchni ziemi swoich wrogów dzięki odkryciu prochu, zupełnie nowym maszynom oblężniczym, takim jak ogniste lance, wieże oblężnicze czy płonące woły!   
Stań się najpotężniejszym władcą poprzez strach lub uwielbienie, wykorzystując pełen wachlarz średniowiecznych rozrywek, system podatkowy i tortury

 
  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 16+
  • Nośnik DVD
  • Rok premiery 2020
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana PC

Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana PC

Twierdza: Władcy wojny – Edycja Limitowana ukaże się 29 września na komputery osobiste w polskiej (zarówno napisy jak i dźwięk) i angielskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada światowy wydawca gry.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł