The Chronicles of Nyanya PC KLUCZ

Z technicznego punktu widzenia Opowieści z Nyanii to RPG w stylu retro, z grafiką pixel art, turowymi bitwami, wciągającą fabułą i 20 godzinami rozgrywki.

...ale to tylko wierzchołek góry kotowej!

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 49.99 zł

Twoja cena: 29,99 zł

Dodaj do listy życzeńTwórcy gry użyli tej formuły, by dostarczyć tony humoru, cudownej dziwności, a czasami – czystego szaleństwa.

 

Świat osobliwości

Nyania jest pełna milutkich kotów, żyjących bułek i wrogich mebli. Czy to fantasy? Baśń? Niee, takie schematy pasują do Nyanii jak pięść do kota. Ekscentryczny świat gry skojarzy ci się raczej z twoją ulubioną kreskówką dla dorosłych. Zabawna, rysunkowa oprawa miesza się tu z poważnymi sprawami i sarkastycznym humorem.

 

Purrevar

To jest, na przykład, Mruewar. W świecie gry spotyka się z dyskryminacją, bo jest czarny. A czarne koty – jak głosi stereotyp – przynoszą nieszczęście.

 

Catair

Bohaterka gry – miassasynka Mrutair, tutaj w chwilowo mrocznym nastroju – nie jest typem szczęśliwej optymistki. Nic dziwnego, skoro jako dziecko straciła rodzinę i patrzyła, jak sąsiedzi płoną żywcem podczas masakry wioski. W trakcie gry możesz wyciągnąć Mrutair z mroków... albo nie.

 

Wszechobecny humor i nawiązania

Jeśli masz dziś ochotę na komedię, nie przysypiaj przy Netfliksie – zagraj w Opowieści z Nyanii i zaśmiewaj się na głos! Gra jest wypełniona po brzegi komicznymi dialogami, memami, ironicznymi komentarzami i zabawnymi odwołaniami do popkultury. Im więcej filmów, seriali, książek i gier znasz, tym więcej zabawy wyciśniesz z Nyanii!

 

Długa gra, OGROMNA fabuła

Określenie „gra niezależna” nie musi wcale oznaczać „krótka fabuła”. Co powiesz na rozgrywkę trwającą 20 godzin? Scenariusz Opowieści z Nyanii liczy ponad 740 tysięcy znaków! To więcej niż Hobbit. 

Robi wrażenie?

 

Oczywiście, aby odkryć każdą fabularną odnogę i dialogowy wariant, trzeba przejść grę wielokrotnie. Powodzenia!

 

Decyzje mają znaczenie

Opowieści z Nyanii pozwala ci wpływać na wiele aspektów rozgrywki i fabuły, w tym na charakter Mrutair, jej relacje z kluczowymi postaciami oraz przebieg epickiego finału gry.

 

Przywal nazistom!

Jakoś znowu jest głośno o tych draniach w prawdziwym świecie i założymy się, że wkurza cię to tak samo jak nas. Dobre wieści: w Nyanii możesz posłać ich do diabła! Jak widać, Opowieści z Nyanii ukazują nazistów głównie jako taborety, bo umówmy się, nie są to najwyższe formy egzystencji. Podczas bitew z nazistowskimi meblami możesz siekać je mieczem, miażdżyć młotem bojowym lub magiczną laską, poniżać zaklęciami, klątwami i specjalnymi umiejętnościami albo zasypać deszczem płonących strzał.

Nie ma za co!

 

Wysoka jakość

Przemiła grafika, epicka fabuła i dowcipne dialogi Opowieści z Nyanii zostały stworzone przez Ilonę Myszkowską, czyli Kobietę-Ślimak, autorkę bloga chatolandia.pl. Ożywcza i uczuciowa zarazem muzyka to dzieło Marcina Maślanki, doświadczonego kompozytora soundtracków do gier i filmów.

 

LISTA FUNKCJI

  • Jedyny w swoim rodzaju świat: miks pixel artu, dojrzałych motywów i fajnej dziwności!
  • Ogromna fabuła na 20 godzin gry jadąca na podwoziu retro RPG
  • Humor pierwszego sortu: śmieszkowe dialogi, memy, zabawy słowem, odwołania do popkultury
  • Rozliczne turowe walki, wiele specjalnych umiejętności do wypróbowania
  • Jedyna gra, w której walczysz z nazistowskimi meblami
 

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10, Procesor: Intel Core2 Duo, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: zgodna z DirectX 9/OpenGL 4.1, Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10, Procesor: Intel Core2 Duo, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: zgodna z DirectX 9/OpenGL 4.1, Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2018
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Role Playing (RPG)

Napisz swoją recenzję

The Chronicles of Nyanya PC KLUCZ

The Chronicles of Nyanya PC KLUCZ

Z technicznego punktu widzenia Opowieści z Nyanii to RPG w stylu retro, z grafiką pixel art, turowymi bitwami, wciągającą fabułą i 20 godzinami rozgrywki.

...ale to tylko wierzchołek góry kotowej!

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa