Dead Climb PL PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Dead Climb PC KLUCZ

Dead Climb to idiotyczna gra. Na oko casualowa produkcja o wspinaczce górskiej. Ale dalej robi się dziwnie: twoja postać jest trupem.

Data premiery: Q3 2018.

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 10,99 zł

Dodaj do listy życzeńFabuła

Przygotuj się na najbardziej dramatyczną i poruszającą historię w świecie wspinaczki. Wspinałeś się. Spadłeś. Zginąłeś. Wskrzesiła cię Tajemnicza Zielona Maź™. Dziękujemy Akademii...

 

Jak poruszać zwłokami

Dzięki Tajemniczej Zielonej Mazi™ twoje ręce kleją się do ściany skalnej. Aby się wspinać, odklejasz, przesuwasz i przyklejasz z powrotem każdą rękę oddzielnie, używając klawiatury i myszy albo gamepada. Uważaj na poziom mazi. Spada z czasem i z każdym chwyceniem się skały, więc lepiej naucz się dobrze wykorzystywać każdy ruch. Jak

w golfie, czy coś...

 

Po drodze na szczyt trafiasz na świecący zielony śluz. Zbieraj go, aby podnieść swój poziom mazi. Kiedy już złapiesz rytm, będziesz śmigać w górę skalnych ścian, podziwiając, jak twój wspinacz ragdolluje jak połamany.

Niech tańczy, niech podryguje, możesz z nim zrobić wszystko!

 

Masz wybór

Po pierwsze, w Dead Climb możesz wybrać własną ścieżkę po skalnej ścianie. To nie Call of Duty, jesteśmy poważnymi ludźmi!

Możesz także wybrać różne góry, modele postaci i tryby wspinaczki. We Free Climbing martwisz się tylko o poziom mazi, a w trybie Time Attack masz dodatkowo limit czasowy. Tryb Avoid Danger wymaga unikania spadających głazów poprzez ruchy na boki. A więcej ruchów to mniej mazi. I tu wchodzi taktyka!

 

CECHY GRY

  • Casualowa wspinaczka górska... zwłokami!
  • Przezabawne wykorzystanie fizyki ragdoll.
  • Batony białkowe? Nuda! My mamy słupki maziowe i dopalacze śluzowe.
  • 3 tryby wspinaczki wpływające na twój styl rozgrywki.
 
  • Wersja Językowa Angielska
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2018
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Zręcznościowe

Napisz swoją recenzję

Dead Climb PC KLUCZ

Dead Climb PC KLUCZ

Dead Climb to idiotyczna gra. Na oko casualowa produkcja o wspinaczce górskiej. Ale dalej robi się dziwnie: twoja postać jest trupem.

Data premiery: Q3 2018.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty