Expeditions Viking PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Expeditions Viking PC KLUCZ

Przygotuj się na historyczną przygodę! Logic Artists, autorzy gry Expeditions: Conquistador, z dumą prezentują Expeditions: Viking.

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 119,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,99 zł

Dodaj do listy życzeńPrzygotuj się na wielką przygodę

Jako nowowybrany wódz skromnego klanu Wikingów, będziesz miał swoją własną wioskę. Jednak by wyryć własne imię w runicznych kamieniach historii, będziesz potrzebował wiele siły i wiele bogactwa, by zapewnić dobrobyt i sławę swojej wiosce. Niewiele pozostało ziem do zdobycia na Północy, więc będziesz zmuszony zwrócić się w stronę mórz Zachodu, z których płyną opowieści o wielkiej wyspie pełnej bogactw czekających na zdobycie.

 

Odnajdź swoją fortunę

Twoi zaufani huskarle będą podążać za tobą do Walhalli, jeśli tak zadecyduje los, ale będziesz potrzebować więcej niż tylko lojalności, by zostawić po sobie dziedzictwo, które będzie zapamiętane przez tysiąclecia. Teraz zbierz drużynę godnych zaufania wojowników, zbuduj statek, i poszukaj szczęścia i chwały za morzem. Brytania czeka w grze Expeditions: Viking.

 

Cechy gry:

 • Stwórz własnego wodza wikingów! Skorzystaj z niepowtarzalnego systemu tworzenia postaci, w którym statystyki, umiejętności i zdolności definiują jej klasę.
 • Podboje czy handel? Wikingowe byli nie tylko brutalnymi wojownikami, ale i zręcznymi kupcami. W jaki sposób zdobędziesz bogactwa, używając kija czy marchewki?
 • Wojna i polityka: Zawiąż sojusz z różnymi frakcjami – Norwegami, Piktami czy Anglami
 • Reputacja: Dokonaj właściwych wyborów – twoje najazdy mogą wywołać strach u innych, ale czy wtedy Ci zaufają?
 • Zapisz się na kartach historii: W przepiękny i brutalny sposób wpiszsię w dzieje Skandynawii.
 

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Intel Core2 Quad Q9400 2.66 GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450, DirectX: Wersja 10, Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 10, Procesor: Intel Core i7 3.4GHz, Pamięć: 8 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GTX 660, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 12 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Rok premiery 2017
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Role Playing (RPG)

Napisz swoją recenzję

Expeditions Viking PC KLUCZ

Expeditions Viking PC KLUCZ

Przygotuj się na historyczną przygodę! Logic Artists, autorzy gry Expeditions: Conquistador, z dumą prezentują Expeditions: Viking.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa