SUPERHOT VR PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

SUPERHOT VR PC KLUCZ

Kolejne wcielenie nietypowej strzelaniny FPP autorstwa polskiego zespołu SUPERHOT team. Tym razem gracze otrzymują produkcję, która wymaga do działania nie tylko gogli wirtualnej rzeczywistości, lecz także dedykowanych kontrolerów ruchowych.

Więcej szczegółów

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Twoja cena: 89,99 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,99 zł

Dodaj do listy życzeńSUPERHOT VR jest kolejnym wcieleniem oryginalnej strzelaniny FPP z 2013 roku, opracowanym przez zespół SUPERHOT team. Tym razem mamy do czynienia z wydanym na platformę PC Windows tytułem, który wymaga do działania gogli wirtualnej rzeczywistości oraz dedykowanych kontrolerów ruchowych. Produkcja zadebiutowała na rynku jako jedna z pozycji startowych dla kontrolera Oculus Touch.

Podobnie jak miało to miejsce w przebojowym oryginale, w SUPERHOT VR czas płynie wyłącznie wtedy, kiedy porusza się kontrolowana przez gracza postać – mowa zarówno o wykonywaniu ruchów rękoma dzierżącymi kontrolery ruchowe, jak i o rozglądaniu się po otoczeniu, co odbywa się poprzez poruszanie głową. To ostatnie pozwala również na wykonywanie uników – możemy na przykład w odpowiednim momencie uchylić się przed kulą adwersarza i przystąpić do kontrataku. Niemniej, w przeciwieństwie do pierwowzoru, gracz nie może swobodnie przemieszczać się po planszy – oczyszczenie sceny z napastników owocuje teleportacją do innego zakątka mapy. Trzon rozgrywki nadal stanowią efektowne starcia z przeciwnikami – oponenci padają po jednym celnym strzale bądź uderzeniu, jednak sprawę komplikuje fakt, że główny bohater cechuje się identyczną – czyli zerową – wytrzymałością. Kluczem do sukcesu jest zatem szczegółowe zaplanowanie przebiegu kolejnych potyczek, a w osiągnięciu zwycięstwa nieodzowne jest wykorzystanie rozbudowanego arsenału. Do naszej dyspozycji oddano zarówno broń palną (pistolety, strzelby), jak i skuteczne w ferworze walki shurikeny oraz zróżnicowane przedmioty – nic nie stoi na przeszkodzie, by cisnąć we wroga nożem, popielniczką, czy choćby kubkiem, a porozrzucane tu i ówdzie patelnie mogą posłużyć jako przydatne w niektórych momentach tarcze. W chwili, w której nie mamy pod ręką żadnego sensownego oręża, możemy nawet wyprowadzić cios pięścią – każda metoda na pozbawienie przeciwnika życia jest tutaj dobra. Kwestie techniczne SUPERHOT VR na platformie PC Windows charakteryzuje się minimalistyczną i czytelną, trójwymiarową oprawą graficzną. Kolorystyka została oparta na kontraście – otoczenie pokolorowano w odcieniach bieli, wrogów i smugi pozostawiane przez pociski okraszono czerwienią, z kolei przedmioty, jakie możemy wykorzystać w walce, są czarne. Całość zrealizowano w oryginalnej, nierealnej stylistyce, bowiem trafieni przez nas adwersarze rozsypują się na drobne kawałki niczym stłuczone szkło.

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Rok premiery 2017
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek VR- Virtual Reality

Napisz swoją recenzję

SUPERHOT VR PC KLUCZ

SUPERHOT VR PC KLUCZ

Kolejne wcielenie nietypowej strzelaniny FPP autorstwa polskiego zespołu SUPERHOT team. Tym razem gracze otrzymują produkcję, która wymaga do działania nie tylko gogli wirtualnej rzeczywistości, lecz także dedykowanych kontrolerów ruchowych.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty