Battlefield 2042 PS5 PL + BONUS Powiększ do pełnego rozmiaru

Battlefield 2042 PS5 PL

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 10 sztuk tego produktu.

Dostępność: MAMY 24H

Cena sugerowana : 289 zł

Twoja cena: 159,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,00 zł

Dodaj do listy życzeńDziałaj z zaskoczenia podczas ewolucji świata Battlefield™ 2042 w Battlefield™ 2042 sezon 1.: Godzina zero. Na nowej, górzystej mapie Narażenie, osadzonej w kanadyjskich Górach Skalistych, możesz zdobywać kolejne szczyty dzięki zaawansowanym technologicznie śmigłowcom wyposażonym w technologię stealth lub kontratakować z poziomu morza. Ruszaj do walki jako nowa specjalistka, Ewelina Lis. Jej wyrzutnia rakiet G-84 TGM i najnowocześniejszy sprzęt pozwolą ci zdobyć przewagę nad pojazdami wroga w powietrzu i na lądzie. Podczas starć z piechotą na bliskim dystansie, w jaskiniach i na grzbietach górskich, korzystaj z najnowocześniejszego sprzętu, takiego jak kusza Ghostmaker R10 i karabin wyborowy BSV-M, aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 1., aby odblokować zawartość darmową* i premium**.

CECHY

⦁ Nowa specjalistka: Ewelina Lis – Lis, ekspertka w niszczeniu pojazdów, dołącza do Bezpatów. Użyj jej nowej wyrzutni rakiet G-84 TGM do niszczenia pojazdów w powietrzu i na lądzie za pomocą pocisków kierowanych przez gracza, a także cechy „Łowca pojazdów”, by zdobyć cenne informacje na temat uszkodzonych pojazdów.
⦁ Nowe pojazdy: śmigłowce wyposażone w technologię stealth – Zasiądź za sterami nowych kanonierek RAH-68 Huron i YG-99. Zaskakuj wroga śmigłowcami nowej generacji, wyposażonymi w technologię stealth i bomby odłamkowo-burzące, by zyskać przewagę w powietrzu.
⦁ Nowa przepustka bojowa – Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 1., aby odblokować zawartość darmową* i premium**. Darmowe poziomy dają dostęp do nowej specjalistki (Lis), broni, pojazdów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko. Ukończenie poziomów premium odblokowuje skórki, WBF, karty gracza, zawieszki na broń, eliminacje i nie tylko.
⦁ Nowa mapa: Narażenie – Udaj się w Kanadyjskie Góry Skaliste i przemierzaj ekstremalne wzniesienia terenu na tym nowym polu bitwy. Wśród jaskiń i pasm górskich czekają Cię starcia w powietrzu i na ziemi.
⦁ Nowe funkcje w Battlefield™ Portal – Poznaj nowe funkcje i bronie z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 3 udostępnione w ramach rozwoju Battlefield Portal. Wśród aktualizacji znajduje się nowy zestaw narzędzi Konstruktora dla trybu Bitwa.
⦁ Nowa broń: kusza Ghostmaker R10 – Cicha, lecz zabójcza kusza Ghostmaker to uniwersalna broń. Dostosuj się do różnych sytuacji i odległości od wroga, wybierając między bełtami zwykłymi, wybuchowymi i przeznaczonymi do walki na krótki / średni / długi dystans.
⦁ Nowa broń: karabin wyborowy BSV-M – Pozbywaj się wrogów z daleka za pomocą karabinu snajperskiego idealnego do walki na średnim dystansie. Ta wyposażona
w integralny tłumik dźwięku broń strzela amunicją dużego kalibru i w odpowiednich rękach jest zabójcza.
⦁ Nowy gadżet: wyrzutnia granatów G-84 TGM – Daj swojej drużynie dodatkową ochronę, stwarzając zasłonę dymną. Korzystaj z wyrzutni granatów dymnych zarówno podczas ataku, jak i obrony, by zyskać szanse na zdobycie przewagi.


WEZWANIE DO DZIAŁANIA
⦁ Ruszaj do walki – kup Battlefield™ 2042 już dziś
⦁ [Posiadacze Edycji Zwykłej] Ulepsz do Edycji Złotej lub Ultimate i uzyskaj dostęp do 4 nowych specjalistów, przepustki bojowej premium, epickich zestawów skórek i innych elementów przepustki roku 1.
⦁ [Posiadacze Edycji Zwykłej] Kup przepustkę roku 1. i uzyskaj dostęp do 4 nowych specjalistów, przepustki bojowej premium, epickich zestawów skórek i nie tylko
⦁ Ulepsz do zestawu przepustki bojowej premium i natychmiast odblokuj pierwsze 20 poziomów zawartości sezonu 1.
⦁ Zdobądź wszystkie informacje na temat Battlefield™ 2042 – sezon 1.: Godzina zero na https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/season-1

 

Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i nowoczesnego arsenału. Battlefield™ 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy*. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.

CECHY ROZGRYWKI:

Świat pogrążony w chaosie

Rok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.

Rozległe i dynamiczne tereny

Siedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli Ci w jeszcze większym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego. Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca różnorodne obszary walki, co pozwala na niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę, w tym przy użyciu maszyn – zarówno czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań. Nowe mapy stwarzają nieustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają różnorodne wyzwania. Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.

Specjaliści

Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Wybranie i wyposażenie specjalisty pozwolą dopasować go do pozostałych członków drużyny i reagować w każdej sytuacji na polu bitwy.

128 graczy jednocześnie

Po raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy jednocześnie*. Ta niesamowita liczba graczy zapewnia zupełnie nowe możliwości rozgrywki i pozwala brać udział w spektakularnych wydarzeniach. Poczuj jeszcze wyraźniej niż wcześniej emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, w trakcie których wszystko może się zdarzyć. *Tylko na Xbox Series X|S, PlayStation®5 oraz PC. W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna liczba graczy to 64.

Najnowocześniejszy arsenał

Wykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r. Wzywaj na pole bitwy robotycznego psa, strzelaj z pistoletu służącego do reanimowania towarzyszy na odległość, przemieszczaj się za pomocą haka z liną, zakładaj wingsuit, używaj drona zwiadowczego i innego sprzętu.

Nowe sezony, nowa zawartość

Zarówno Ty, jak i cała społeczność będziecie się rozwijać w ramach systemu sezonowego, dzięki któremu w grze cały czas będą się pojawiać nowości. Sezony będą oparte na kolejnych opowieściach, a w ich trakcie będzie można zdobyć nowych specjalistów, żołnierzy, nową broń i nowe lokalizacje czy pojazdy. Gracze, którzy chcą, by ich przygoda w Battlefield™ 2042 trwała dłużej, mogą kupić przepustkę roku 1., zawierającą 4 nowych specjalistów, 4 przepustki bojowe i 3 epickie zestawy skórek („Spękana ziemia”, „Burza” i „Zimna krew”).

Portal Battlefieldodkryj nieoczekiwane bitwy i wejdź do rozbudowanego świata Battlefield na platformie społecznościowej, która pozwala ci zmieniać zasady wojny. Możliwości są nieograniczone. W tym kreatywnym trybie możesz modyfikować broń, sprzęt, zasady i nie tylko. Odtwarzaj klasyczne rozgrywki dzięki wybranej zawartości
z Battlefield 1942, Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2 lub wykorzystaj współczesną zawartość ze świata Battlefield™ 2042, by odkrywać, tworzyć i udostępniać coś zupełnie nowego.

 

 
 • Wersja Językowa Polska - Dubbing
 • PEGI 16+
 • Nośnik Blu-ray
 • Rok premiery 2021
 • Platforma Cyfrowa EA APP
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D
 • Multiplayer - Sieć Posiada
Oceń 
Smith
2021-10-16

3

3

  Oceń 
  Smith
  2021-10-16

  3

  3

   Oceń 
   Smith
   2021-10-16

   3

   3

    Oceń 
    Smith
    2021-10-16

    3

    3

     Napisz swoją recenzję !

     Napisz swoją recenzję

     Battlefield 2042 PS5 PL

     Battlefield 2042 PS5 PL

     Napisz swoją recenzję

     Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
     Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

     Polecane produkty