Battlefield 2042 XONE/XSX PL + BONUS Powiększ do pełnego rozmiaru

Battlefield 2042 XONE/XSX PL

Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Musisz wybrać conajmniej 11 sztuk tego produktu.

Dostępność: MAMY 24h

Twoja cena: 159,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 159,00 zł

Dodaj do listy życzeń 

Działaj z zaskoczenia podczas ewolucji świata Battlefield™ 2042 w Battlefield™ 2042 sezon 1.: Godzina zero. Na nowej, górzystej mapie Narażenie, osadzonej w kanadyjskich Górach Skalistych, możesz zdobywać kolejne szczyty dzięki zaawansowanym technologicznie śmigłowcom wyposażonym w technologię stealth lub kontratakować z poziomu morza. Ruszaj do walki jako nowa specjalistka, Ewelina Lis. Jej wyrzutnia rakiet G-84 TGM i najnowocześniejszy sprzęt pozwolą ci zdobyć przewagę nad pojazdami wroga w powietrzu i na lądzie. Podczas starć z piechotą na bliskim dystansie, w jaskiniach i na grzbietach górskich, korzystaj z najnowocześniejszego sprzętu, takiego jak kusza Ghostmaker R10 i karabin wyborowy BSV-M, aby poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 1., aby odblokować zawartość darmową* i premium**.

CECHY

 

⦁ Nowa specjalistka: Ewelina Lis – Lis, ekspertka w niszczeniu pojazdów, dołącza do Bezpatów. Użyj jej nowej wyrzutni rakiet G-84 TGM do niszczenia pojazdów w powietrzu i na lądzie za pomocą pocisków kierowanych przez gracza, a także cechy „Łowca pojazdów”, by zdobyć cenne informacje na temat uszkodzonych pojazdów.
⦁ Nowe pojazdy: śmigłowce wyposażone w technologię stealth – Zasiądź za sterami nowych kanonierek RAH-68 Huron i YG-99. Zaskakuj wroga śmigłowcami nowej generacji, wyposażonymi w technologię stealth i bomby odłamkowo-burzące, by zyskać przewagę w powietrzu.
⦁ Nowa przepustka bojowa – Przebij się przez 100 poziomów w ramach przepustki bojowej sezonu 1., aby odblokować zawartość darmową* i premium**. Darmowe poziomy dają dostęp do nowej specjalistki (Lis), broni, pojazdów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko. Ukończenie poziomów premium odblokowuje skórki, WBF, karty gracza, zawieszki na broń, eliminacje i nie tylko.
⦁ Nowa mapa: Narażenie – Udaj się w Kanadyjskie Góry Skaliste i przemierzaj ekstremalne wzniesienia terenu na tym nowym polu bitwy. Wśród jaskiń i pasm górskich czekają Cię starcia w powietrzu i na ziemi.
⦁ Nowe funkcje w Battlefield™ Portal – Poznaj nowe funkcje i bronie z Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 3 udostępnione w ramach rozwoju Battlefield Portal. Wśród aktualizacji znajduje się nowy zestaw narzędzi Konstruktora dla trybu Bitwa.
⦁ Nowa broń: kusza Ghostmaker R10 – Cicha, lecz zabójcza kusza Ghostmaker to uniwersalna broń. Dostosuj się do różnych sytuacji i odległości od wroga, wybierając między bełtami zwykłymi, wybuchowymi i przeznaczonymi do walki na krótki / średni / długi dystans.
⦁ Nowa broń: karabin wyborowy BSV-M – Pozbywaj się wrogów z daleka za pomocą karabinu snajperskiego idealnego do walki na średnim dystansie. Ta wyposażona
w integralny tłumik dźwięku broń strzela amunicją dużego kalibru i w odpowiednich rękach jest zabójcza.
⦁ Nowy gadżet: wyrzutnia granatów G-84 TGM – Daj swojej drużynie dodatkową ochronę, stwarzając zasłonę dymną. Korzystaj z wyrzutni granatów dymnych zarówno podczas ataku, jak i obrony, by zyskać szanse na zdobycie przewagi.


WEZWANIE DO DZIAŁANIA
⦁ Ruszaj do walki – kup Battlefield™ 2042 już dziś
⦁ [Posiadacze Edycji Zwykłej] Ulepsz do Edycji Złotej lub Ultimate i uzyskaj dostęp do 4 nowych specjalistów, przepustki bojowej premium, epickich zestawów skórek i innych elementów przepustki roku 1.
⦁ [Posiadacze Edycji Zwykłej] Kup przepustkę roku 1. i uzyskaj dostęp do 4 nowych specjalistów, przepustki bojowej premium, epickich zestawów skórek i nie tylko
⦁ Ulepsz do zestawu przepustki bojowej premium i natychmiast odblokuj pierwsze 20 poziomów zawartości sezonu 1.
⦁ Zdobądź wszystkie informacje na temat Battlefield™ 2042 – sezon 1.: Godzina zero na https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/season-1

 

Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i nowoczesnego arsenału. Battlefield™ 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy*. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.

 

CECHY ROZGRYWKI:

 

Świat pogrążony w chaosie

 

Rok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie. Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, podczas gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.

 

Rozległe i dynamiczne tereny

 

Siedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli Ci w jeszcze większym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego. Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca różnorodne obszary walki, co pozwala na niezwykle zróżnicowaną rozgrywkę, w tym przy użyciu maszyn – zarówno czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań. Nowe mapy stwarzają nieustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają różnorodne wyzwania. Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.

 

Specjaliści

 

Wybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów. Specjaliści zostali oparci na czterech dobrze znanych klasach i każdy z nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Wybranie i wyposażenie specjalisty pozwolą dopasować go do pozostałych członków drużyny i reagować w każdej sytuacji na polu bitwy.

 

128 graczy jednocześnie

 

Po raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy jednocześnie*. Ta niesamowita liczba graczy zapewnia zupełnie nowe możliwości rozgrywki i pozwala brać udział w spektakularnych wydarzeniach. Poczuj jeszcze wyraźniej niż wcześniej emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, w trakcie których wszystko może się zdarzyć. *Tylko na Xbox Series X|S, PlayStation®5 oraz PC. W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna liczba graczy to 64.

 

Najnowocześniejszy arsenał

 

Wykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r. Wzywaj na pole bitwy robotycznego psa, strzelaj z pistoletu służącego do reanimowania towarzyszy na odległość, przemieszczaj się za pomocą haka z liną, zakładaj wingsuit, używaj drona zwiadowczego i innego sprzętu.

 

Nowe sezony, nowa zawartość

 

Zarówno Ty, jak i cała społeczność będziecie się rozwijać w ramach systemu sezonowego, dzięki któremu w grze cały czas będą się pojawiać nowości. Sezony będą oparte na kolejnych opowieściach, a w ich trakcie będzie można zdobyć nowych specjalistów, żołnierzy, nową broń i nowe lokalizacje czy pojazdy. Gracze, którzy chcą, by ich przygoda w Battlefield™ 2042 trwała dłużej, mogą kupić przepustkę roku 1., zawierającą 4 nowych specjalistów, 4 przepustki bojowe i 3 epickie zestawy skórek („Spękana ziemia”, „Burza” i „Zimna krew”).

 

Portal Battlefieldodkryj nieoczekiwane bitwy i wejdź do rozbudowanego świata Battlefield na platformie społecznościowej, która pozwala ci zmieniać zasady wojny. Możliwości są nieograniczone. W tym kreatywnym trybie możesz modyfikować broń, sprzęt, zasady i nie tylko. Odtwarzaj klasyczne rozgrywki dzięki wybranej zawartości
z Battlefield 1942, Battlefield 3 i Battlefield: Bad Company 2 lub wykorzystaj współczesną zawartość ze świata Battlefield™ 2042, by odkrywać, tworzyć i udostępniać coś zupełnie nowego.

 

\r\n

\r\n

 
 • Wersja Językowa Polska - Dubbing
 • PEGI 16+
 • Rok premiery 2021
 • Platforma Cyfrowa EA APP
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D
 • Multiplayer - Sieć Posiada
Oceń 
Smith
2021-10-16

3

3

  Oceń 
  Smith
  2021-10-16

  3

  3

   Oceń 
   Smith
   2021-10-16

   3

   3

    Napisz swoją recenzję !

    Napisz swoją recenzję

    Battlefield 2042 XONE/XSX PL

    Battlefield 2042 XONE/XSX PL

    Napisz swoją recenzję

    Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
    Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

    Polecane produkty